Oszczednastudentka.pl – relaunch i informacji garść.

Witam serdecznie na relaunchu bloga Oszczednastudentka.pl!

Wiem, że może częściowo może zdziwić (w szczególności moich znajomych) to, że na prawdę podjęłam się odnowienia tego, co już raz zrobiłam. To bardzo niepodobne do mnie, bo zazwyczaj jak raz już coś porzucę to do tego już nie wracam. Jednak z tym blogiem wiąże mnie coś więcej niż tylko hobby – sprawiał, że sama byłam dużo lepiej zorganizowana i kontrolowałam swoje otoczenie uważniej. 

Takiej samodyscypliny brakowało mi przez ostatnie pół roku, które spędziłam próbując łapać się wielu różnych rzeczy, a nawet „znaleźć siebie”. Poznałam wiele ciekawych osób, spędziłam świetne wakacje, wkręciłam się w jakieśtam tatuaże, stałam się dużo bardziej otwarta na ludzi i jedyne czego mi brakowało to kontroli i organizacji – czułam się przez to momentami zagubiona. 

Bawiłam się świetnie, jendnak żałuje tego braku organizacji i większej konsekwentności, bo mogłabym wrócić do tego co robiłam i co wydawałam i mieć możliwość przeanalizowania całości. 

Jednak nie o tym mowa. Sam blog powraca ze zdwojoną siłą i dużo lepszym contentem. Znacznie konkretniejszym i nastawionym przede wszystkim na tematy studiowania, oszczędzania, jak z sukcesem udawać, że jest się odpowiedzialnym dorosłym i – nowość – zdrowego życia. Tutaj można wstawić heheszki wszystkich moich znajomych którzy to czytają i myślą o tym, co wstawiam na instagramy, snapczaty i fejsbuki, ale zobaczycie śmieszki kto miał rację.

Na blogu pojawi się kilka standardowych, powracających postów jak rozliczenia miesięczne, jak jem za mniej niż 200zł miesięcznieaplikacje strony godne polecenia, ale też standardowe posty dotyczące aktualnych rzeczy dookoła nawiązujących to tematyki bloga. 

Przyznam, że na prawdę dużo temu blogowi poświęciłam i chciałabym, żeby choć jedna osoba miała z tego jako taki pożytek. W ciągu ostatniego miesiąca nauczyłam się o hostingach, pocztach i domenach więcej niż w sumie chciałam i liczę, że jakoś nie pójdzie to wszystko na marne. 

Ciebie serdecznie zapraszam do zapisania do newslettera, gdzie raz na jakiś będę dawać znać co ciekawego pojawiło się na blogu, jakie są aktualne ciekawostki na rynku i content dostępny tylko dla czytelników newslettera. 

Pozdrawiam serdecznie!

Julia Mądraszewska

Julia Mądraszewska

Założycielka at OszczędnaStudentka&OszczędnaWeganka
Jestem twórcą dwóch blogów, weganką, fanką tatuaży i studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Piszę o oszczędzaniu, codziennym studenckim życiu, o Warszawie i tym, czym akurat się otaczam.
Julia Mądraszewska
Share on FacebookShare on TumblrTweet about this on TwitterShare on RedditPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone
  • Anita Piotrowska

    Trzymam kciuki i nie mogę się doczekać kolejnych postów. Twój blog był jednym z pierwszych, który znalazłam na temat oszczędzania i organizacji. To właśnie Ty zainspirowałaś mnie do działania i zmian w swoim życiu. Mam nadzieję, że to co napisałam uświadomi Cię, że masz dla kogo pisać, a Twoje słowa i „mądraszewskie przesłania” trafiają do ludzi z pozytywnymi skutkami. Wytrwaj tym razem, Julka!

  • Pingback: Jak nauczyć się języka obcego za darmo? | OszczednaStudentka.pl()