Julia Mądraszewska czyli Oszczędna Studentka

Nazywam się Julia Madraszewska, nie posiadam drugiego imienia, mój pesel zaczyna się na 960109, jestem Torunianką, mam 158cm wzrostu, jestem weganką i studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zamieszkuję Warszawę już trzeci rok, preferuję jednak Toruń ze względu na sentyment i klimat (i tanie piwo).

Choć urodziłam się w Polsce, to pierwsze kilka lat życia spędziłam w niemieckim przedszkolu, a polską edukację rozpoczęłam od zerówki. Przebrnęłam przed podstawówkę, gimnazjum w klasie językowej i liceum w klasie biologiczno-chemicznej aż w końcu dotarłam na studia. Rok mieszkałam na Mokotowie, teraz na Bielanach. A mojego chłopaka poznałam przez Tindera w moje urodziny.

Razem z rodzicami lubimy podróże i zwiedziliśmy troszkę świata, sama miałam okazję spędzić kilka fantastycznych weekendów w Paryżu będąc finalistką Oxford Big Project w 2014 roku. Lubię żużel, bardzo interesuję się tematyką odżywiania, praktykuję freeganizm, szperam po śmietnikach i czasami udaję, że wszystko ze mną w porządku. Poza tym interesuję się również językami obcymi, światem internetowym i minimalizmem. Jestem ogromną fanką tatuaży, gotowania i długich spacerów po Warszawie.

Na co dzień studiuję elektroradiologię, piszę bloga i czasami łapię się dorywczych prac. Gdybym mogła wybrać jeszcze raz drogę swojej edukacji, poszłabym w informatykę i kierunki tego pokroju. Pewnie bym żałowała teraz płacząc nad matematyką, ale każdy czasem ma myśli „co by było gdyby…”.

Moja przygoda z oszczędzaniem rozpoczęła się kilka lat temu, gdy zauważyłam kilka zależności dotyczących oszczędzania. Możecie o nich na bieżąco czytać w postach na blogu, więc nie będę się o nich nadto rozpisywać.