Julia Mądraszewska czyli Oszczędna Studentka

Nazywam się Julia Madraszewska, nie posiadam drugiego imienia, mój pesel zaczyna się na 960109, jestem Torunianką, weganką&freeganką i studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zamieszkuję Warszawę już trzeci rok, więc zdążyłam się zaklimatyzować i poznać to i owo. Preferuję jednak Toruń ze względu na sentyment i klimat (i tanie piwo).

Choć urodziłam się w Polsce, to pierwsze kilka lat życia spędziłam w niemieckim przedszkolu, a polską edukację rozpoczęłam od zerówki. Przebrnęłam przed podstawówkę, gimnazjum w klasie językowej i liceum w klasie biologiczno-chemicznej aż w końcu dotarłam na studia. Rok mieszkałam na Mokotowie, teraz współdzielę mieszkanie z trzema innymi dziewczynami na Bielanach.

Razem z rodzicami lubimy podróże i zwiedziliśmy trochę świata, sama miałam okazję spędzić kilka fantastycznych weekendów w Paryżu będąc finalistką Oxford Big Project w 2014 roku. Lubię żużel, piwo, gry komputerowe i życie w Internecie. Poza tym interesuję się również językami obcymi, stosunkowo zdrowym odżywianiem i staram się powoli przekonywać do sportu. Jestem ogromną fanką tatuaży (jedyne na co nie lubię oszczędzać:), gotowania i spacerów po Warszawie.

Na co dzień studiuję elektroradiologię na WUMie, piszę bloga i czasami łapię się dorywczych prac. Gdybym mogła wybrać jeszcze raz drogę swojej edukacji, poszłabym w informatykę i kierunki tego pokroju. Jednakowoż nie żałuję tego, co robię w tej chwili.

Moja przygoda z oszczędzaniem rozpoczęła się kilka lat temu, gdy zauważyłam kilka zależności dotyczących oszczędzania. Możecie o nich na bieżąco czytać w postach na blogu, więc nie będę się o nich nadto rozpisywać.

Share on FacebookShare on TumblrTweet about this on TwitterShare on RedditPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone